Uszczelnienia zgarniające RAK-50.800X68.280X9.530-PU94
Odniesienie : RAK-50.800X68.280X9.530-PU94
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RAK-50.800X68.280X9.530-PU94 posiada średnicę wewnętrzną 50.8 mm, średnicę zewnętrzną 68.28 mm oraz grubość 9.53 mm. Jest wykonany z materiału PU.
  8 do 10 dni (4 dni temu )
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Końcówka drążka SQ - SQ06-C-RS GEN
Wodoodporny
KOŃCÓWKA DRĄŻKA SQ SQ06-C-RS
6 6
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    50.8  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    68.28  MM
  • GRUBOŚĆ
    9.53  MM
  • MATERIAŁ
    PU
  • TWARDOŚĆ
    94  S
  • WAGA
    36  G
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis