Uszczelnienia zgarniające RAK-38.10X50.80X7.93-0-PU94
Odniesienie : RAK-38.10X50.80X7.93-0-PU94
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RAK-38.10X50.80X7.93-0-PU94 posiada średnicę wewnętrzną 38.1 mm, średnicę zewnętrzną 50.8 mm oraz grubość 7.93 mm. Jest wykonany z materiału PU.
  4 części w magazynie (4 dni temu )
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Uszczelnienie hydrauliczne - UTL-50.80X63.50X9.52-PU94 GEN
USZCZELNIENIE HYDRAULICZNE UTL-50.80X63.50X9.52-PU94
Podkładka oporowa - AS3047 GEN
PODKŁADKA OPOROWA AS3047
Środek do zabezpieczania gwintów - FREIN-FILET-BLEU-243-10ML-LOCTITE LOCTITE
ŚRODEK DO ZABEZPIECZANIA GWINTÓW FREIN-FILET-BLEU-243-10ML-LOCTITE
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    50.8  MM
  • GRUBOŚĆ
    7.93  MM
  • MATERIAŁ
    PU
  • TWARDOŚĆ
    94  S
  • WAGA
    14  G
Opis