Uszczelnienie hydrauliczne UTL-50.80X63.50X9.52-PU94
Odniesienie : UTL-50.80X63.50X9.52-PU94
GEN
Opis
Uszczelnienie Hydrauliczne o numerze referencyjnym UTL-50.80X63.50X9.52-PU94 posiada średnicę wewnętrzną 50.8 mm, średnicę zewnętrzną 63.5 mm oraz grubość 9.52 mm. Jest wykonany z materiału PU.
  50+ części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Tuleja PAP - PAP1215-P10 GEN
TULEJA PAP PAP1215-P10
Uszczelnienia zgarniające - RS-50.80X63.50X6.40-9.52-NBR90 GEN
USZCZELNIENIA ZGARNIAJĄCE RS-50.80X63.50X6.40-9.52-NBR90
Łożysko wałeczkowe wzdłużne - T199-ASFERSA ASFERSA
ŁOŻYSKO WAŁECZKOWE WZDŁUŻNE T199-ASFERSA
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    50.8  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    63.5  MM
  • GRUBOŚĆ
    9.52  MM
  • MATERIAŁ
    PU
  • TYP
    UTL
  • TWARDOŚĆ
    94  S
  • WAGA
    11  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis