Uszczelnienia zgarniające RAK-30X43X7.50-0-PU94
Odniesienie : RAK-30X43X7.50-0-PU94
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RAK-30X43X7.50-0-PU94 posiada średnicę wewnętrzną 30 mm, średnicę zewnętrzną 43 mm oraz grubość 7.5 mm. Jest wykonany z materiału PU.
  4 części w magazynie (4 dni temu )
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Uszczelnienie hydrauliczne - US-30X40X6.50-PU94 GEN
USZCZELNIENIE HYDRAULICZNE US-30X40X6.50-PU94
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    30  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    43  MM
  • GRUBOŚĆ
    7.5  MM
  • MATERIAŁ
    PU
  • TWARDOŚĆ
    94  S
  • WAGA
    13  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis