Uszczelnienie hydrauliczne US-30X40X6.50-PU94
Odniesienie : US-30X40X6.50-PU94
GEN
Opis
Uszczelnienie Hydrauliczne o numerze referencyjnym US-30X40X6.50-PU94 posiada średnicę wewnętrzną 30 mm, średnicę zewnętrzną 40 mm oraz grubość 6.5 mm. Jest wykonany z materiału PU.