Simmering OAS-75X125X12-FPM
Odniesienie : OAS-75X125X12-FPM
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OAS-75X125X12-FPM ma średnicę wewnętrzną 75 mm, średnicę zewnętrzną 125 mm oraz grubość 12 mm. Wykonany jest z materiału FPM.
  1 części w magazynie (4 dni temu )
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko stożkowe - JM714249-JM714210-NTN NTN
ŁOŻYSKO STOŻKOWE JM714249-JM714210-NTN
Simmering - OAS-75X125X12-NBR GEN
SIMMERING OAS-75X125X12-NBR
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    125  MM
  • GRUBOŚĆ
    12  MM
  • MATERIAŁ
    FPM
  • WAGA
    135  G
Opis
ASP = podwójna wzmocniona warga (do ciśnienia 10bar)