Simmering OAS-75X125X12-NBR
Odniesienie : OAS-75X125X12-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OAS-75X125X12-NBR ma średnicę wewnętrzną 75 mm, średnicę zewnętrzną 125 mm oraz grubość 12 mm. Wykonany jest z materiału NBR.
  13 części w magazynie (4 dni temu )
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko stożkowe - 30214 GEN
ŁOŻYSKO STOŻKOWE 30214
Pierścienie zewnętrzne - CIRCLIP-EXT-62 GEN
PIERŚCIENIE ZEWNĘTRZNE CIRCLIP-EXT-62
Simmering - OAS-60X120X10-NBR GEN
SIMMERING OAS-60X120X10-NBR
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    125  MM
  • GRUBOŚĆ
    12  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • WAGA
    115  G
Opis
ASP = podwójna wzmocniona warga (do ciśnienia 10bar)