Simmering OAS-65X110X10-NBR
Odniesienie : OAS-65X110X10-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OAS-65X110X10-NBR ma średnicę wewnętrzną 65 mm, średnicę zewnętrzną 110 mm oraz grubość 10 mm. Wykonany jest z materiału NBR.