Simmering OAS-45X85X8-NBR
Odniesienie : OAS-45X85X8-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OAS-45X85X8-NBR ma średnicę wewnętrzną 45 mm, średnicę zewnętrzną 85 mm oraz grubość 8 mm. Wykonany jest z materiału NBR.
  33 części w magazynie (3 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
logo_delivery Ostatni odlot w
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Pierścienie wewnętrzne - CIRCLIP-INT-85 GEN
PIERŚCIENIE WEWNĘTRZNE CIRCLIP-INT-85
3 3
Zaślepka VK-EC - EC-85X10-NBR90 GEN
ZAŚLEPKA VK-EC EC-85X10-NBR90
Łożysko stożkowe - 30209-TIMKEN TIMKEN
ŁOŻYSKO STOŻKOWE 30209-TIMKEN
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    45  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    85  MM
  • GRUBOŚĆ
    8  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    OAS
  • WAGA
    53  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis
PORADA EKSPERTA
Jak odczytać referencję uszczelnienia SPI w 123Lozysko?
Wymiary te są regularnie wygrawerowane na przegubie. Przykład:
OAS-35X47X7-NBR
Gdzie
OAS = kształt uszczelnienia spi
35X47X7 = średnica wewnętrzna X średnica zewnętrzna X grubość
NBR = materiał
Jak odczytywać prefiksy uszczelnienia SPI?
OAS/CC = podwójna warga ze stalową sprężyną
OA/CB = pojedyncza warga ze stalową sprężyną
ASP = podwójna wzmocniona warga (do ciśnienia 10bar)