Simmering OAS-64X85X10-NBR
Odniesienie : OAS-64X85X10-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OAS-64X85X10-NBR ma średnicę wewnętrzną 64 mm, średnicę zewnętrzną 85 mm oraz grubość 10 mm. Wykonany jest z materiału NBR.