Simmering OAS-63X85X10-NBR
Odniesienie : OAS-63X85X10-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OAS-63X85X10-NBR ma średnicę wewnętrzną 63 mm, średnicę zewnętrzną 85 mm oraz grubość 10 mm. Wykonany jest z materiału NBR.