Simmering OAS-52X66X8-NBR
Odniesienie : OAS-52X66X8-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OAS-52X66X8-NBR ma średnicę wewnętrzną 52 mm, średnicę zewnętrzną 66 mm oraz grubość 8 mm. Wykonany jest z materiału NBR.