Simmering OAS-52X78X10-NBR
Odniesienie : OAS-52X78X10-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OAS-52X78X10-NBR ma średnicę wewnętrzną 52 mm, średnicę zewnętrzną 78 mm oraz grubość 10 mm. Wykonany jest z materiału NBR.