Simmering OAS-43X55X10-NBR
Odniesienie : OAS-43X55X10-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OAS-43X55X10-NBR ma średnicę wewnętrzną 43 mm, średnicę zewnętrzną 55 mm oraz grubość 10 mm. Wykonany jest z materiału NBR.