Tuleja PAP PAP1710-P10
Odniesienie : PAP1710-P10
GEN
Opis
Tuleja Pap, znana pod numerem referencyjnym PAP1710-P10 marki Ogólny, ma średnicę wewnętrzną 17mm, średnicę zewnętrzną 19mm oraz długość 10mm.
  29 części w magazynie (20 godzin temu )
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko przegubowe GEG - GEG012-E GEN
ŁOŻYSKO PRZEGUBOWE GEG GEG012-E
Tuleja PAP - PAP2010-P10 GEN
TULEJA PAP PAP2010-P10
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    17  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    19  MM
  • GRUBOŚĆ
    10  MM
  • WAGA
    4  G
Opis