Simmering OAS-42X80X10-NBR
Odniesienie : OAS-42X80X10-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OAS-42X80X10-NBR ma średnicę wewnętrzną 42 mm, średnicę zewnętrzną 80 mm oraz grubość 10 mm. Wykonany jest z materiału NBR.