Simmering OAS-35X80X12-NBR
Odniesienie : OAS-35X80X12-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OAS-35X80X12-NBR ma średnicę wewnętrzną 35 mm, średnicę zewnętrzną 80 mm oraz grubość 12 mm. Wykonany jest z materiału NBR.
  50+ części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko kulkowe - 6207-SKF SKF
ŁOŻYSKO KULKOWE 6207-SKF
Pierścienie zewnętrzne - CIRCLIP-EXT-35 GEN
PIERŚCIENIE ZEWNĘTRZNE CIRCLIP-EXT-35
Zaślepka VK-EC - EC-80X10-NBR90 GEN
ZAŚLEPKA VK-EC EC-80X10-NBR90
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    35  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    80  MM
  • GRUBOŚĆ
    12  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    OAS
  • WAGA
    60  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis
PORADA EKSPERTA
Jak odczytać referencję uszczelnienia SPI w 123Lozysko?
Wymiary te są regularnie wygrawerowane na przegubie. Przykład:
OAS-35X47X7-NBR
Gdzie
OAS = kształt uszczelnienia spi
35X47X7 = średnica wewnętrzna X średnica zewnętrzna X grubość
NBR = materiał
Jak odczytywać prefiksy uszczelnienia SPI?
OAS/CC = podwójna warga ze stalową sprężyną
OA/CB = pojedyncza warga ze stalową sprężyną
ASP = podwójna wzmocniona warga (do ciśnienia 10bar)