Simmering OAS-35X45X10-FPM
Odniesienie : OAS-35X45X10-FPM
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OAS-35X45X10-FPM ma średnicę wewnętrzną 35 mm, średnicę zewnętrzną 45 mm oraz grubość 10 mm. Wykonany jest z materiału FPM.