Simmering OAS-40X62X9-NBR
Odniesienie : OAS-40X62X9-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OAS-40X62X9-NBR ma średnicę wewnętrzną 40 mm, średnicę zewnętrzną 62 mm oraz grubość 9 mm. Wykonany jest z materiału NBR.