Simmering OAS-34X54X7-NBR
Odniesienie : OAS-34X54X7-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OAS-34X54X7-NBR ma średnicę wewnętrzną 34 mm, średnicę zewnętrzną 54 mm oraz grubość 7 mm. Wykonany jest z materiału NBR.