Simmering OA-40X56X9-NBR
Odniesienie : OA-40X56X9-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OA-40X56X9-NBR ma średnicę wewnętrzną 40 mm, średnicę zewnętrzną 56 mm oraz grubość 9 mm. Wykonany jest z materiału NBR.
  2 części w magazynie (wczoraj )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Kulka - BA-5.50 GEN
KULKA BA-5.50
Simmering - OAS-34X54X7-NBR GEN
SIMMERING OAS-34X54X7-NBR
Łożysko stożkowe - 639068-SKF SKF
ŁOŻYSKO STOŻKOWE 639068-SKF
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    40  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    56  MM
  • GRUBOŚĆ
    9  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    OA
  • WAGA
    18  G
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis
PORADA EKSPERTA
Jak odczytać referencję uszczelnienia SPI w 123Lozysko?
Wymiary te są regularnie wygrawerowane na przegubie. Przykład:
OAS-35X47X7-NBR
Gdzie
OAS = kształt uszczelnienia spi
35X47X7 = średnica wewnętrzna X średnica zewnętrzna X grubość
NBR = materiał
Jak odczytywać prefiksy uszczelnienia SPI?
OAS/CC = podwójna warga ze stalową sprężyną
OA/CB = pojedyncza warga ze stalową sprężyną
ASP = podwójna wzmocniona warga (do ciśnienia 10bar)