Simmering OAS-31X50X8-NBR
Odniesienie : OAS-31X50X8-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OAS-31X50X8-NBR ma średnicę wewnętrzną 31 mm, średnicę zewnętrzną 50 mm oraz grubość 8 mm. Wykonany jest z materiału NBR.