Simmering OAS-10X16X5-NBR
Odniesienie : OAS-10X16X5-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OAS-10X16X5-NBR ma średnicę wewnętrzną 10 mm, średnicę zewnętrzną 16 mm oraz grubość 5 mm. Wykonany jest z materiału NBR.