Simmering OA-52X75X10-FPM
Odniesienie : OA-52X75X10-FPM
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OA-52X75X10-FPM ma średnicę wewnętrzną 52 mm, średnicę zewnętrzną 75 mm oraz grubość 10 mm. Wykonany jest z materiału FPM.
  25 części w magazynie (3 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
logo_delivery Ostatni odlot w
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Simmering - OA-25X47X7-FPM GEN
SIMMERING OA-25X47X7-FPM
Amortyzatory gumowy FF - FF4045-8 GEN
AMORTYZATORY GUMOWY FF FF4045-8
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    75  MM
  • GRUBOŚĆ
    10  MM
  • MATERIAŁ
    FPM
  • WAGA
    42  G
Opis
ASP = podwójna wzmocniona warga (do ciśnienia 10bar)