Simmering OA-25X47X7-FPM
Odniesienie : OA-25X47X7-FPM
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OA-25X47X7-FPM ma średnicę wewnętrzną 25 mm, średnicę zewnętrzną 47 mm oraz grubość 7 mm. Wykonany jest z materiału FPM.