Simmering OA-52X71X9-NBR
Odniesienie : OA-52X71X9-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OA-52X71X9-NBR ma średnicę wewnętrzną 52 mm, średnicę zewnętrzną 71 mm oraz grubość 9 mm. Wykonany jest z materiału NBR.
  50+ części w magazynie (4 dni temu )
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Simmering - OAS-33X64X10-NBR GEN
SIMMERING OAS-33X64X10-NBR
Łożysko kulkowe wahliwe - 2208-TVH-FAG FAG
ŁOŻYSKO KULKOWE WAHLIWE 2208-TVH-FAG
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    71  MM
  • GRUBOŚĆ
    9  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • WAGA
    28  G
Opis
ASP = podwójna wzmocniona warga (do ciśnienia 10bar)