Simmering OAS-33X64X10-NBR
Odniesienie : OAS-33X64X10-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OAS-33X64X10-NBR ma średnicę wewnętrzną 33 mm, średnicę zewnętrzną 64 mm oraz grubość 10 mm. Wykonany jest z materiału NBR.