Simmering DC-40X55X12-NBR
Odniesienie : DC-40X55X12-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym DC-40X55X12-NBR ma średnicę wewnętrzną 40 mm, średnicę zewnętrzną 55 mm oraz grubość 12 mm. Wykonany jest z materiału NBR.