Simmering OAS-33X55X8-NBR
Odniesienie : OAS-33X55X8-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OAS-33X55X8-NBR ma średnicę wewnętrzną 33 mm, średnicę zewnętrzną 55 mm oraz grubość 8 mm. Wykonany jest z materiału NBR.