Simmering CK-65X100X15-NBR
Odniesienie : CK-65X100X15-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym CK-65X100X15-NBR ma średnicę wewnętrzną 65 mm, średnicę zewnętrzną 100 mm oraz grubość 15 mm. Wykonany jest z materiału NBR.
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko kulkowe - 6406-SKF SKF
ŁOŻYSKO KULKOWE 6406-SKF
Simmering - DC-50X72X10-NBR GEN
SIMMERING DC-50X72X10-NBR
Tuleja z brązu - AS8595100 GEN
TULEJA Z BRĄZU AS8595100
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    65  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    100  MM
  • GRUBOŚĆ
    15  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    CK
  • WAGA
    85  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis
PORADA EKSPERTA
Jak odczytać referencję uszczelnienia SPI w 123Lozysko?
Wymiary te są regularnie wygrawerowane na przegubie. Przykład:
OAS-35X47X7-NBR
Gdzie
OAS = kształt uszczelnienia spi
35X47X7 = średnica wewnętrzna X średnica zewnętrzna X grubość
NBR = materiał
Jak odczytywać prefiksy uszczelnienia SPI?
OAS/CC = podwójna warga ze stalową sprężyną
OA/CB = pojedyncza warga ze stalową sprężyną
ASP = podwójna wzmocniona warga (do ciśnienia 10bar)