Tuleja z brązu AS8595100
Odniesienie : AS8595100
GEN
Opis
Tuleja Z Brązu, znana pod numerem referencyjnym AS8595100 Ogólny, posiada średnicę wewnętrzną 85 mm, średnicę zewnętrzną 95 mm oraz długość 100 mm. Jest wykonana z .
  8 do 10 dni (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Simmering - CK-65X100X15-NBR GEN
SIMMERING CK-65X100X15-NBR
Tuleja z kołnierzem - PRMF4040-BRONZE-SKF SKF
TULEJA Z KOŁNIERZEM PRMF4040-BRONZE-SKF
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    85  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    95  MM
  • GRUBOŚĆ
    100  MM
  • TYP
    BMS
  • WAGA
    914  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis