Simmering BC-44X64X8-NBR
Odniesienie : BC-44X64X8-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym BC-44X64X8-NBR ma średnicę wewnętrzną 44 mm, średnicę zewnętrzną 64 mm oraz grubość 8 mm. Wykonany jest z materiału NBR.