Simmering OAS-44X64X9-NBR
Odniesienie : OAS-44X64X9-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OAS-44X64X9-NBR ma średnicę wewnętrzną 44 mm, średnicę zewnętrzną 64 mm oraz grubość 9 mm. Wykonany jest z materiału NBR.