Simmering BC-125X150X13-NBR
Odniesienie : BC-125X150X13-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym BC-125X150X13-NBR ma średnicę wewnętrzną 125 mm, średnicę zewnętrzną 150 mm oraz grubość 13 mm. Wykonany jest z materiału NBR.