Simmering BC-45X68X12-NBR
Odniesienie : BC-45X68X12-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym BC-45X68X12-NBR ma średnicę wewnętrzną 45 mm, średnicę zewnętrzną 68 mm oraz grubość 12 mm. Wykonany jest z materiału NBR.
  12 części w magazynie (3 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko kulkowe - 6008-SKF SKF
ŁOŻYSKO KULKOWE 6008-SKF
Tuleja PAP - PAP3040-P20 GEN
TULEJA PAP PAP3040-P20
Simmering - BC-125X150X13-NBR GEN
SIMMERING BC-125X150X13-NBR
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    45  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    68  MM
  • GRUBOŚĆ
    12  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    BC
  • WAGA
    40  G
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis
PORADA EKSPERTA
Jak odczytać referencję uszczelnienia SPI w 123Lozysko?
Wymiary te są regularnie wygrawerowane na przegubie. Przykład:
OAS-35X47X7-NBR
Gdzie
OAS = kształt uszczelnienia spi
35X47X7 = średnica wewnętrzna X średnica zewnętrzna X grubość
NBR = materiał
Jak odczytywać prefiksy uszczelnienia SPI?
OAS/CC = podwójna warga ze stalową sprężyną
OA/CB = pojedyncza warga ze stalową sprężyną
ASP = podwójna wzmocniona warga (do ciśnienia 10bar)