Simmering BB-38X72X12-NBR
Odniesienie : BB-38X72X12-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym BB-38X72X12-NBR ma średnicę wewnętrzną 38 mm, średnicę zewnętrzną 72 mm oraz grubość 12 mm. Wykonany jest z materiału NBR.