Simmering OAS-38X72X8-NBR
Odniesienie : OAS-38X72X8-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OAS-38X72X8-NBR ma średnicę wewnętrzną 38 mm, średnicę zewnętrzną 72 mm oraz grubość 8 mm. Wykonany jest z materiału NBR.
  50+ części w magazynie (wczoraj )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko kulkowe - 6306-2RS1-SKF SKF
Wodoodporny
ŁOŻYSKO KULKOWE 6306-2RS1-SKF
Podkładka zabezpieczająca - MB9-SKF SKF
PODKŁADKA ZABEZPIECZAJĄCA MB9-SKF
Simmering - BB-38X72X12-NBR GEN
SIMMERING BB-38X72X12-NBR
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    38  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    72  MM
  • GRUBOŚĆ
    8  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    OAS
  • WAGA
    37  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis
PORADA EKSPERTA
Jak odczytać referencję uszczelnienia SPI w 123Lozysko?
Wymiary te są regularnie wygrawerowane na przegubie. Przykład:
OAS-35X47X7-NBR
Gdzie
OAS = kształt uszczelnienia spi
35X47X7 = średnica wewnętrzna X średnica zewnętrzna X grubość
NBR = materiał
Jak odczytywać prefiksy uszczelnienia SPI?
OAS/CC = podwójna warga ze stalową sprężyną
OA/CB = pojedyncza warga ze stalową sprężyną
ASP = podwójna wzmocniona warga (do ciśnienia 10bar)