Simmering ASP-45X55X7-NBR
Odniesienie : ASP-45X55X7-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym ASP-45X55X7-NBR ma średnicę wewnętrzną 45 mm, średnicę zewnętrzną 55 mm oraz grubość 7 mm. Wykonany jest z materiału NBR.
  36 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Simmering - OA-45X55X7-NBR GEN
SIMMERING OA-45X55X7-NBR
Łożysko kulkowe - 6208 GEN
ŁOŻYSKO KULKOWE 6208
Tuleja z brązu - BNZ50-60-50 GEN
TULEJA Z BRĄZU BNZ50-60-50
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    45  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    55  MM
  • GRUBOŚĆ
    7  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    ASP
  • WAGA
    12  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis
PORADA EKSPERTA
Jak odczytać referencję uszczelnienia SPI w 123Lozysko?
Wymiary te są regularnie wygrawerowane na przegubie. Przykład:
OAS-35X47X7-NBR
Gdzie
OAS = kształt uszczelnienia spi
35X47X7 = średnica wewnętrzna X średnica zewnętrzna X grubość
NBR = materiał
Jak odczytywać prefiksy uszczelnienia SPI?
OAS/CC = podwójna warga ze stalową sprężyną
OA/CB = pojedyncza warga ze stalową sprężyną
ASP = podwójna wzmocniona warga (do ciśnienia 10bar)