Simmering OA-45X55X7-NBR
Odniesienie : OA-45X55X7-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OA-45X55X7-NBR ma średnicę wewnętrzną 45 mm, średnicę zewnętrzną 55 mm oraz grubość 7 mm. Wykonany jest z materiału NBR.