Inne uszczelnienia G50X58X4-C-INA
Odniesienie : G50X58X4-C-INA
INA
Opis
Inne Uszczelnienia o numerze referencyjnym G50X58X4-C-INA posiada średnicę wewnętrzną 50 mm, średnicę zewnętrzną 58 mm oraz grubość 4 mm.
  50+ części w magazynie (3 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
logo_delivery Ostatni odlot w
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko kulkowe - 6203-2RSH-SKF SKF
Wodoodporny
ŁOŻYSKO KULKOWE 6203-2RSH-SKF
Podkładka oporowa - AS2035 GEN
PODKŁADKA OPOROWA AS2035
Inne uszczelnienia - G15X21X3-C-INA INA
INNE USZCZELNIENIA G15X21X3-C-INA
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • N° EAN13
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    50  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    58  MM
  • GRUBOŚĆ
    4  MM
  • WAGA
    4  G
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis