Tuleja stożkowa 2517-30-OPTIBELT
Odniesienie : 2517-30-OPTIBELT
OPTIBELT
Opis
Tuleja Stożkowa marki OPTIBELT, znany pod numerem referencyjnym 2517-30-OPTIBELT, posiada średnicę zewnętrzną 86 mm oraz długość piasty 45 mm. Jego waga wynosi 1479 g, a średnica otworu 30 mm.
  4 części w magazynie (3 dni temu )
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Tuleja z brązu z kołnierzem - BNZF50-60-70-6-50 GEN
TULEJA Z BRĄZU Z KOŁNIERZEM BNZF50-60-70-6-50
Zespoły łożyskowe 2 śruby - UCP206 GEN
ZESPOŁY ŁOŻYSKOWE 2 ŚRUBY UCP206
Koło pasowe trapezowe SPB - 100-SPB-2-1610-OPTIBELT OPTIBELT
KOŁO PASOWE TRAPEZOWE SPB 100-SPB-2-1610-OPTIBELT
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • N° EAN13
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    86  MM
  • WAGA
    1479  G
  • OPAKOWANIE
    1
  • OTWÓR
    30  MM
  • TYP
    2517
  • DŁUGOŚĆ
    45  MM
Opis