Pasek do wariatora DIN VS22X8X800-OPTIBELT
Odniesienie : VS22X8X800-OPTIBELT
OPTIBELT
Opis
Przekładnia pasowa VS22X8X800-OPTIBELT rodzina Pasek Do Wariatora Din, marka OPTIBELT, i profil VS22. Posiada sekcję 22mm x 8mm o wewnętrznej długości 800 mm, zewnętrzna długość 850 mm.
  1 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Pasek do wariatora DIN - 22X8X850-CONTITECH CONTITECH
PASEK DO WARIATORA DIN 22X8X850-CONTITECH
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • N° EAN13
  • DŁUGOŚĆ ZEWNĘTRZNA
    850  MM
  • WYSOKOŚĆ PASA
    8  MM
  • DŁUGOŚĆ BOISKA
    840  MM
  • DŁUGOŚĆ WEWNĘTRZNA
    800  MM
  • PRZEKRÓJ
    22X8
  • SEKCJA
    VS22 (22mm x 8mm)
  • SZEROKOŚĆ TAŚMY
    22  MM
  • DŁUGOŚĆ WEWNĘTRZNA
    800  MM
  • WAGA
    160  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis