Pasek do wariatora DIN 22X8-700-OPTIBELT
Odniesienie : 22X8-700-OPTIBELT
OPTIBELT
Opis
Przekładnia pasowa 22X8-700-OPTIBELT rodzina Pasek Do Wariatora Din, marka OPTIBELT, i profil VS22. Posiada sekcję 22mm x 8mm o wewnętrznej długości 700 mm, zewnętrzna długość 750 mm.
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko kulkowe - 6202-ZZ-C3 GEN
Pyłoszczelność
ŁOŻYSKO KULKOWE 6202-ZZ-C3
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • N° EAN13
  • DŁUGOŚĆ ZEWNĘTRZNA
    750  MM
  • WYSOKOŚĆ PASA
    8  MM
  • ZAKRES TAŚMY
    VARIO POWER
  • SEKCJA
    VS22 (22mm x 8mm)
  • SZEROKOŚĆ TAŚMY
    22  MM
  • DŁUGOŚĆ WEWNĘTRZNA
    700  MM
  • WAGA
    143  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis