Pojedynczy pasek zębaty 240-3MHP6-OPTIBELT
Odniesienie : 240-3MHP6-OPTIBELT
OPTIBELT
Opis
Przekładnia pasowa 240-3MHP6-OPTIBELT z rodziny Pojedynczy Pasek Zębaty, marki OPTIBELT i profilu 3M. Ma podziałkę 240 mm z wewnętrzną długością 80 mm i wgnieceniami.
  8 do 10 dni (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
  • MARKA
  • N° EAN13
  • MATERIAŁ
    neoprène
  • SKOK
    3  MM
  • SEKCJA
    3M (Skok 3 mm)
  • SZEROKOŚĆ TAŚMY
    6  MM
  • DŁUGOŚĆ WEWNĘTRZNA
    240  MM
  • LICZBA NIERÓWNOŚCI
    80
  • WAGA
    100  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis