Surowy pasek klinowy zębaty AVX13X975-TM-OPTIBELT
Odniesienie : AVX13X975-TM-OPTIBELT
OPTIBELT
Opis
Przekładnia pasowa AVX13X975-TM-OPTIBELT z rodziny Surowy Pasek Klinowy Zębaty, marki OPTIBELT i profilu AVX13. Ma przekrój 13mm x 8mm o długości wewnętrznej 925 mm, długości zewnętrznej 975 mm i długości podziałowej 1005 mm.
  1 części w magazynie (2 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
logo_delivery Ostatni odlot w
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Uszczelnienie hydrauliczne - US-10X20X7-PU94 GEN
USZCZELNIENIE HYDRAULICZNE US-10X20X7-PU94
DANE TECHNICZNE
  • SEKCJA
    AVX13 (13mm x 8mm)
  • DOSTAWCA REFERENCYJNY
  • DŁUGOŚĆ WEWNĘTRZNA
    38.4  IN
  • DŁUGOŚĆ WEWNĘTRZNA
    925  MM
  • DŁUGOŚĆ ZEWNĘTRZNA
    975  MM
  • DŁUGOŚĆ BOISKA
    1005  MM
  • ZAKRES TAŚMY
    TRUCK POWER MARATHON
  • WAGA
    106  G
Referencje OEM
  • MERCEDES BENZ
Opis