Surowy pasek klinowy zębaty AVX13X975-OPTIBELT
Odniesienie : AVX13X975-OPTIBELT
OPTIBELT
Opis
Przekładnia pasowa AVX13X975-OPTIBELT z rodziny Surowy Pasek Klinowy Zębaty, marki OPTIBELT i profilu AVX13. Ma przekrój 13mm x 8mm o długości wewnętrznej 925 mm, długości zewnętrznej 975 mm i długości podziałowej 1005 mm.
  8 do 10 dni (4 dni temu )
  • SEKCJA
    AVX13 (13mm x 8mm)
  • DŁUGOŚĆ WEWNĘTRZNA
    38.4  IN
  • DŁUGOŚĆ WEWNĘTRZNA
    925  MM
  • DŁUGOŚĆ ZEWNĘTRZNA
    975  MM
  • DŁUGOŚĆ BOISKA
    1005  MM
  • ZAKRES TAŚMY
    MARATHON X
  • WAGA
    116  G
Opis