Surowy pasek klinowy zębaty AVX13X950-OPTIBELT
Odniesienie : AVX13X950-OPTIBELT
OPTIBELT
Opis
Przekładnia pasowa AVX13X950-OPTIBELT z rodziny Surowy Pasek Klinowy Zębaty, marki OPTIBELT i profilu AVX13. Ma przekrój 13mm x 8mm o długości wewnętrznej 900 mm, długości zewnętrznej 950 mm i długości podziałowej 980 mm.
  8 do 10 dni (3 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
logo_delivery Ostatni odlot w
  • SEKCJA
    AVX13 (13mm x 8mm)
  • DŁUGOŚĆ WEWNĘTRZNA
    37.4  IN
  • DŁUGOŚĆ WEWNĘTRZNA
    900  MM
  • DŁUGOŚĆ ZEWNĘTRZNA
    950  MM
  • DŁUGOŚĆ BOISKA
    980  MM
  • ZAKRES TAŚMY
    MARATHON X
  • WAGA
    113  G
Opis