Surowy pasek klinowy zębaty AVX13X1350-OPTIBELT
Odniesienie : AVX13X1350-OPTIBELT
OPTIBELT
Opis
Przekładnia pasowa AVX13X1350-OPTIBELT z rodziny Surowy Pasek Klinowy Zębaty, marki OPTIBELT i profilu AVX13. Ma przekrój 13mm x 8mm o długości wewnętrznej 1300 mm, długości zewnętrznej 1350 mm i długości podziałowej 1380 mm.
  8 do 10 dni (3 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
logo_delivery Ostatni odlot w
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Surowy pasek klinowy zębaty - AVX13X1025-OPTIBELT OPTIBELT
SUROWY PASEK KLINOWY ZĘBATY AVX13X1025-OPTIBELT
DANE TECHNICZNE
  • SEKCJA
    AVX13 (13mm x 8mm)
  • DŁUGOŚĆ WEWNĘTRZNA
    53.1  IN
  • DŁUGOŚĆ WEWNĘTRZNA
    1300  MM
  • DŁUGOŚĆ ZEWNĘTRZNA
    1350  MM
  • ZAKRES TAŚMY
    MARATHON X
  • WAGA
    161  G
Opis