Surowy pasek klinowy zębaty AVX13X1325-OPTIBELT
Odniesienie : AVX13X1325-OPTIBELT
OPTIBELT
Opis
Przekładnia pasowa AVX13X1325-OPTIBELT z rodziny Surowy Pasek Klinowy Zębaty, marki OPTIBELT i profilu AVX13. Ma przekrój 13mm x 8mm o długości wewnętrznej 1275 mm, długości zewnętrznej 1325 mm i długości podziałowej 1355 mm.
  8 do 10 dni (3 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
logo_delivery Ostatni odlot w
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Simmering - DC-85X110X12-NBR90 GEN
SIMMERING DC-85X110X12-NBR90
DANE TECHNICZNE
  • SEKCJA
    AVX13 (13mm x 8mm)
  • DŁUGOŚĆ WEWNĘTRZNA
    52.2  IN
  • DŁUGOŚĆ WEWNĘTRZNA
    1275  MM
  • DŁUGOŚĆ ZEWNĘTRZNA
    1325  MM
  • ZAKRES TAŚMY
    MARATHON X
  • WAGA
    134  G
Opis