Surowy pasek klinowy zębaty AVX13X1250-OPTIBELT
Odniesienie : AVX13X1250-OPTIBELT
OPTIBELT
Opis
Przekładnia pasowa AVX13X1250-OPTIBELT z rodziny Surowy Pasek Klinowy Zębaty, marki OPTIBELT i profilu AVX13. Ma przekrój 13mm x 8mm o długości wewnętrznej 1200 mm, długości zewnętrznej 1250 mm i długości podziałowej 1280 mm.
  8 do 10 dni (4 dni temu )
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
PODOBNE ODNIESIENIE W MAGAZYNIE
Surowy pasek klinowy zębaty - AVX13X1250-CONTITECH CONTITECH
SUROWY PASEK KLINOWY ZĘBATY AVX13X1250-CONTITECH
DANE TECHNICZNE
  • SEKCJA
    AVX13 (13mm x 8mm)
  • DŁUGOŚĆ WEWNĘTRZNA
    49.2  IN
  • DŁUGOŚĆ WEWNĘTRZNA
    1200  MM
  • DŁUGOŚĆ ZEWNĘTRZNA
    1250  MM
  • ZAKRES TAŚMY
    MARATHON X
  • WAGA
    133  G
Opis